Çince eğitimde öncü olan Çin Kültür Merkezinden bir ilk daha eğlenceli ve eğitici tatil fırsatı, çocuklarınız bu kurslarda Çince öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda Çin kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

Geleceğin yeni dünya dilini çocuklarınızın öğrenmesini istiyorsanız programa göz atmanızı tavsiye ederim. Programda Çince derslerin yanı sıra ; Tai Chi ve Kung Fu, Go Oyunu, Jian zi, Kuai zi (yemek çucuğu), Çin çayı kültürü, Çince karaoke yarışmaları, Çin kaligrafisi ve Krigami (kağıt kesme sanatı) öğrenme şansını bulacaklar.

Bu arada bende vereceğiniz, Go oyunu seti ve CD si, jian zi topu, çin kaligrafisi fırçası ve orjinal krigami eserlerinden istiyorum. 

Program hakkında daha detaylı bilgi burada.  

3 Yorum var
 1. E. Ali | 28 May 2008 | 00:55:44

  Çince kurslarının fiyatı çok yüksek midir?
  Geçen yıl Japonca kursu veren özel bir yer buldum. Galiba Japon Kültür Merkezi idi. Ya da öyle bir şey. Fiyatlar son derece yüksekti. Ama aşırı yüksekti.
  Şimdi madem Çin malları çok ucuz, o halde Çince dil kursları da çok ucuz olmalı diye böyle bir mantık yürütemem her halde. Yani kısacası merak ediyorum. Çince öğreten bu kurslar pahalı mıdır? Ne kadar ödemek gerekiyor?

 2. yavuzselimsen | 28 May 2008 | 10:06:43

  Fiyatlar diğer kurslara göre yüksek, ve birde şu gerçek var Türkiyede Çin öğretmeye yetkili kurum yoktu geçen seneye kadar şuan sadece 1 tane var. Çin Kültür Merkezini tavsiye ediyorum. Kur fiyatları hakkında bilgim yok 700-800 civarı idi bunların içinde ders malzemeleride var.
  Çin kültür merkezini arayın mustafa bey ile görüşün o size yardımcı olacaktır. Pahalı olmasının sebebi de talep çok hoca yok maalesef..

 3. E. Ali | 29 May 2008 | 03:38:01

  Bilgi için teşekkür ederim. Benim için çok pahalı ama bilgiyi değerlendirebilecek başkaları olabilir.
  Bu arada şunu düşündüm:
  En kısa sürede çinceyi iyi derecede öğrenirsem öğretmenlik yaparsam bu işten çok para kazanabilirim. :)
  Yani talep çok fazla ama çince öğretmeni yok.. bu sebepten..

Yorum yapınız.