Türkiye’de resmi olarak hiç Çince kursu bulunmuyor, ama nasıl olur o kadar kişi Çince kurslarına gidiyor koskoca TÖMER Çince dersleri veriyor, bunların hiç biri resmi değil mi ? Türkiye’de şuan hiç ama hiç Çince öğreten resmi bir kurum bulunmuyor.

Eski ismi ile Çin Kültür Merkezi yeni adı Çin Eğitim Merkezi Türkiyenin ilk ve tek resmi Çince Kursu oluyor. Bir seneyi aşkın Çince müfredat yazmak ile meşkullerdi, müfredatı yazıp talim terbiye kurumuna vermiş bulunmaktalar. Türkiye’de ilk Çince müfredat yazma ünvanını da ellerinde bulunduruyorlar. 

Türkiyenin ilk ve tek resmi Çince kursu olan Çin Eğitim Merkezi bizim gecemize sponsor oldu. Aslında biz o kadarını da düşünmemiştik :) Çin Eğitim Merkezinden sadece hazırlamış olduğumuz süprizin bir evresi için yardım istedik. Onlardan gelen öneriler sayesinde gece daha da renkli olacak.

Çin Eğitim Merkezi, gelen tüm misafirlerimize Çin çayı ikram edecek, bunun yanı sıra Çin kültürüne göre hazırladığımız şakalar, yarışmalar ve hediyeler de var. Bu kadarını bende tahmin etmiyordum ama Çin kültürünü bir gece de size öğreteceğiz galiba :) Hatta Çin sucuğu getirelim gibi bir öneri de var :) merak etmeyin sucuklar Pınar marka olacak :)

Sponsorlarımız

Çin Eğitim Merkezi
Fua Cafe
Lome Pişirme Spreyi
  

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapınız.