cindeki-fenerbahceliler-1

Shanghai le Fenerbahçeliler olarak, Galatasaray maçı için müthiş bir organizasyon yaptık. Shanghai’ın sarayburnu dediğim, Bin Jiong Do Dao da 28 kişinin katılımıyla güzel bir gece geçirdik.

Çin’deki Fenerbahçeliler, Çin’de ilk kurulan taraftar derneğidir, Fenerbahçemizin 100. yılında Çin settine Fenerbahçe bayrağını dikerek Türk ve Çin basınında dikkatini çekmişlerdir.

Pekin’deki renkdaşlarımız her hafta toplansalarda, Shanghai le Fenerbahçeliler olarak toplu maç organizasyonları yapmıyorduk. Galatasaray maçından önce bu maça organizasyon yapma talebini ortaya attığımda herkesin içinde böyle bir organizasyon isteği olduğunu görmüş olduk. Alp abimize ve Kazım abimize organizasyondaki emeklerinden öte çok teşekkür ediyorum. Maçtan bir gün önce bu duyuruyu yapmamıza rağmen 28 kişilik katılım yüzümüzü güldürdü. 28 kişilik grupta 4 Galatasaraylı, 2 Beşiktaşlı, 1 Trabzon sporlu ve 21 Fenerbahçeliydik.

Fenerbahçe – Galatasaray maçını izlemeye gelen tüm herkese Shanghai le Fenerbahçeliler olarak teşekkür ediyoruz. Başlangıcı Galatasaray maçı ile attık, darısı diğer maçlara diyor sizleri bu geceden fotoğraflar ile başbaşa bırakıyoruz.

Shanghai dan derbi manzaraları

1 Yorum var
  1. ortakarar | 14 Nis 2009 | 04:13:58

    harika bir gece olduğundan eminim. shanghai yolcusu bir fenerbahçeli olarak derneğin faaliyetlerinden yeniden haberdar olmak beni çok mutlu etti..=)

Yorum yapınız.