29 Ekim Cumhuriyet bayramı resepsiyonu Shanghai Konsolosluğumuz tarafından, Shanghai’da Westin denilen semtte bir otelin balo salonun da yapıldı.

Saat 6:30 da başlıyan resepsiyona trafik nedeni ile bir saat geçikmeli olarak varmış oldum. Shanghai da yaşayan bir çok Türk ile tanışmış oldum. Beni blogumda tanıyan, orada görünce blogumu okuduklarını söyleyen kişileri görünce açıkcası memnun oldum.

Süper ötesi Türk yemeklerini alıp Crazy Turks ekibinin bulunduğu tarafa doğru gittim, tam yemeğe başladığım sırada takım olarak Shanghai Başkonsolosu Murat ÜLKÜ ye hediyesini vermek üzere takım halinde yanına gittik. Kendisine küçük bir hediyemizi takdim ettik, daha önceden bizi duyduğunu internette okuduğunu ve sponsor aradığımızı biliyordu. Kendisi konu ile bizzat ilgileneceğini, Crazy Turks’ün vizyonunu daha da yukarılara çekip Shanghai daki Türkler olarak bunu bir eğlenceye çevirmemiz gerektiğini söyledi. Maçlarımızı takip etmek için Crazy Turks Facebook grubuna herkesi bekleriz..

Shanghai Başkonsolosumuz Murat ÜLKÜ ile takım halinde fotoğraf çektirdik, ilker abi fotoğrafı bana yolladığı zaman yazıya ekleyeceğim :)

Etkinliğin çok verimi geçtiğini söylemeliyim, Çin Günlüğü bu etkinlikte yeni bir akademik yazar kazandı..

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapınız.