Şanghay’da yaşayan ve yolu Pazartesi günü yolu Şanghay’a düşecekler için güzel bir haber. Pazartesi günü Şanghay’daki indirimli yemek fırsatları ve restoranların kampanyalarını sizler için araştırdık.

1. Blue Frog

Pazartesi günü iki kişiyseniz ve ne yiyeceğinizi düşünüyorsanız Blue Frog size göre. Pazartesi günleri, Blue Frog’da sipariş ettiğiniz bir hamburgere diğer hamburger bedeva. Normalde tanesi 80 RMB’ye satılan hamburgere aynı paraya iki tane yiyebiliyorsunuz. Kişibaşı sipariş söz konusu değil, yani bir hamburger söyleyebilir, diğerini arkadaşınıza ikram edebilirsiniz, hatta ikinizin aynı hamburgeri söylemesi de gerekmiyor. Bu arada akşam 4-8 arası giderseniz Happy hour zamanı, dolayısıyla sipariş vereceğiniz bir içeceğin ikincisi de Blue Frog’dan.

Blue Frog Şanghay’da 7 lokasyonda bulunuyor, size en yakın Blue Frog için tıklayın. Blue Frog Pekin’de de iki lokasyonda bulunuyor.

2. MALONE’S

Malone’s, pazartesi günlerinin değişilmez mekanlarından biri. Bir hamburger, ve bir draft bira ya da soft drink 55 RMB. Normalde 90 RMB’ye satılan hamburgerleri pazartesi 55 RMB’ye +1 içecekle birlikte satıyorlar. Pazartesi kampanyası bununla sınırlı değil, daha sonra alacağınız bira, kola gibi içeceklerde 20 RMB. Aynı zamanda pazartesi günleri Malone’s de bilardo turnuvası düzenleniyor, bileğine güvenen herkesi de arenaya bekliyorlar !

Adres: 255 Tongren Rd, near Beijing Rd.

3. Bulldog – Bars

Amerikan konsolosluğunun karşısında kalan Bulldog Bar’da, Pazartesi günleri pizza gecesi, sipariş edeceğiniz bir pizza ve tiger 60 RMB. Bulldog’daki bilardo turnuvası Salı günleri yapılıyor, ama bilardo masası, Malone’s den daha iyi.

Adres: Wulumuqi Road #1 (Dongping Road) Shanghai.

4. Big Bamboo

Big Bamboo’da da, Malone’s gibi Pazartesi günleri hamburger günü. Burger + bira 50 RMB. Şanghay’da 3 lokasyonda bulunduğundan size hangisi yakınsa ona gitmeyi deneyebilirsiniz.

Adresler;
Jingan, 132 Nan Yang Rd.
Pudong, 381 Hongfeng Rd.
Hongqiao, 20 Hong Mei Rd Entertainment Str.

5. Shanghai Brewery

Shanghai Brewery benim daha denememiş olduğum bir mekan ama pazartesi günleri bu mekanda da pizza günü. Pizza alana bedeva olarak iki tane hand-crafted bira veriyorlar.

Adres: 21C Hongmei Pedestrian St Lane 3338 Hong Mei Road Shanghai.

Pazartesi günleri indirimli mekanları, promosyon yapan mekanları sizler için derledik. Sizlerin favorilerini ve bizim yazmadıklarımızı sizlerde yorum kısmında yazarsanız onları da yazıya ekleyeceğim. Diğer günlerde Şanghay’a gelecekseniz biraz daha bekleyin, diğer günler için çalışmalarımız devam ediyor !

7 Yorum var
 1. Y.Can Yurdaer | 29 Oca 2012 | 13:13:35

  Teşekkür ederiz güzel bilgiler 😉 Big Bamboo güzel bir mekan Blue Frog’ta zaten tartışmasız :) Big Bamboo’da Bbq Tavuk yer iseniz bizim damak tadımıza daha yakın yanında salata ikram ediyorlar ama o kadar iyi değil Patates seçeneği ile değiştirebilirsiniz… Eti o kadar iyi olduğunu söylemem tabi damak tadları herkesin farklı olduğundan yinede denemeye değer.

 2. Yavuz Selim ŞEN | 29 Oca 2012 | 13:15:19

  Can ne zaman kebap yapacağız ? :)

 3. Serap B. | 30 Oca 2012 | 11:29:42

  iki hamburger 90 yuan bile bana pahalı gelirken, haftanın kalan 6 günü tek hamburgere 90 yuani kim veriyor? Bende hamburgere vericek o kadar para yok. Bu sitede sadece üst gelir grubu için değil, halk için de ekonomik mekanların tanıtımını da yapmalısınız.

 4. Yavuz Selim ŞEN | 30 Oca 2012 | 12:47:22

  Serap hanım, güzel bir akşam yemeği için 50 RMB (14 TL) lik ücret Şanghay’da üst gelir gurubuna yönelik değildir, halka yöneliktir.

  Sadece bir şişe suyun 130 RMB (37 TL) olduğu yerleri yazmıyorum. Bundan daha pahalı yerlerde var bu arada.

 5. Adınız: (gerekli) | 5 Şub 2012 | 21:38:24

  serap hanima katiliyorum.
  Allahtan Guangzhou’da yasiyorumda 80 Rmb olan hamburgeri normal gunlerde bile 50RMB yiyebiliyorum. Yada Subway’dan hafta ici her gun aksam saatlerinde bir alana bir bedava sansimizda var. Yasain Guangzhou diyorum. Daha porsiyonun 55rmb adana,urfa ve diger turk lokantalarini saymadim bile. henuzzzz

 6. tugay | 24 Mar 2012 | 12:18:27

  Yavuz beyimiz cogunlukla ickili,birali mekanlardan bahsetmis.Birazda aileye uygun yerler olsa hic fena olmaz diye dusunuyorum.saygilar..

 7. Beytullah Çalışır | 2 Nis 2012 | 16:31:35

  bu tarz helal kesım et kullanan mekanların avantajlarıdanda sunulmasını beklerız

Yorum yapınız.