Shanghay Expo’da Brezilya pavyonunu ziyarete gelen Ronaldino ile röportaj yapma fırsatımız oldu. Expo’da ilgi odağı olan Ronaldino konuşmak için Çin Günlüğünü seçti.

Ronaldino, Türk futbolunu takip ediyor

İmza almak isteyenler yüzünden zaman zaman zor anlar yaşasakta Ronaldino ile görüşme fırsatı elde ettik. Türk futbolu üzerine sorduğumuz soruya Ronaldino, Türkiye’de birçok Brezilyalı futbolcu olduğundan Türk ligini zaman zaman takip ediyorum. Bursa spor şampiyon olduğundan dolayı lig çok zevkli geçti ve temiz bir lig oldu (!) diye konuştu.

Gönlünde Beşiktaş yatıyor

Beşiktaşın adını ilk Liverpool maçında duydum, 8 tane yemeleri cidden önemli değil, mühim olan sergiledikleri Beşiktaşlı duruşu. 8 tane yeselerde her sene sonu sergiledikleri Beşiktaşa yakışır duruşlarına hayranlığımı gizleyemeyeceğim! Bu duruştan ötürü kalbimde Beşiktaş yatıyor.

Herkes ona, o Sergene hayran

Antreman sonlarında bende Beşiktaş duruşu üzerine çalışmalar yapıyorum. Bu konu da örnek olarak Sergen’i alıyorum, 4-2 gole giderken santraya dönebiliyorum. Sayın başkana buradan sizin aracalığınızla seslenmek istiyorum, ben artık Beşiktaşlı duruşunu öğrendim, beni artık transfer etsinler. Beşiktaşa aşkımdan ceketim siyah, şapkam beyaz ! Lütfen Demirdöven!

Not: Bu arada önümüzdeki günlerde gerçekten Ronaldinho ve Kaka Brezilya pavyonunu ziyarete gelecek, belki rastlarız gerçeği ile de röportaj yaparız, şimdilik Ronaldino ile idare edin !

3 Yorum var
 1. mahmut | 27 May 2010 | 11:24:20

  bu adami bende turk pavilyonunda gordum ayni konu aklima geldi : vay be dedim Ronaldino yada gelmis bizim pavilyona :)

 2. yavuzselimsen | 1 Haz 2010 | 05:50:43

  Yazılara isimsiz küfürlü yorum yaparak iz bırakmadığını sanan klavye delikanlılarına; yorum yaptığınızda IP adresiniz otomatik olarak kaydedilmektedir.

  Bu yazıya küfürlü yorum yazan arkadaşın IP adresi tarafımızdan alınmış olup, bilişim suçları 125. madde kapsamında, insanlara hakaret ve küfür kapsamında gerekli işlemler başlatılacaktır.

  Bilişim suçları 125. madde kapsamında, klavye delikanlıları 3 ay ile 2 yıl arasında hapis cezası ve adli para cezası ile cezalandırılır.

 3. Nihat AYDIN | 11 Haz 2010 | 17:57:48

  super bir makara olmus:))

Yorum yapınız.