mey-icki-cin

Mey içkinin Çin pazarına girdiğini duyurmuştuk, bugün şirket yetkililerinden  bir mail aldım. Mail de mey içkinin şuan için nerelerde olduğu ve yakın zamanda neleri hedefledikleri yazıyordu.

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Çin bizim önem verdigimiz ve potansiyeline inandığımız bir pazar. 40’ı aşkın ülkeye ihracatını gerçekleştirdiğimiz Yeni Rakı’nın Çin’de yaygın olarak tüketilmesini amaçlıyoruz.

Ürünlerimiz şu an Beijing (Pekin), Tianjin ve Shanghai’da ulaşılabilir durumdadır. Diğer bölgelere de distribütörümüz şimdilik kargo yolu ile ulaşmaya çalışıyor. Guangzhou hedeflediğimiz şehirler arasındadır. Amacımız bu şehirlerde öncelikle ürünümüzün içki satan noktalarda ve marketlerde bulunabilirliğinin sağlanması ve daha sonra tanıtım aktiviteleriyle Çin’in potansiyelini degerlendirmektir.

Şanslı olduğumuza inandığımız bir konu da Yeni Rakı markasının Türkler tarafından sahiplenilmiş olması ve bu ürünün tanıtılması ve yaygınlasmasında büyük rol oynamalarıdır. Çin gibi büyük bir pazarda değişik bölgelerde Yeni Rakı’yı yaygınlastırmak isteyen kişilerle çalışmayı hedefliyoruz.

Aynı zamanda Pekin temsilcileri olan Te Li Türkçe bilmektedir ve kendisine aşağıdaki irtibat adresinden ulaşabilirsiniz.

Te Li
Tel: 0086 134 3663 2334

Kendilerine bu pazarda başarılar diliyoruz.

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapınız.