Çin Günlüğü TV nin 9. bölümünde Çin Eğitim Merkezleri ve Ligarba Travel’in kurucusu İrfan Karslı ile “İş adamları Çin’de nasıl davranmalı” konusunu konuştuk.

İş adamları Çin’de ne giymeli, yerken nelere dikkat etmeli gibi temel konular üzerinde durduk. Bu keyifli sohbetimizi buradan izleyebilirsiniz…

Bu arada Çin’de kameramı almış bulunmaktayım, Çin’deki evim küçük Televidyon sütüdyosuna dönmüş durumda. Videolara gelen eleştirileri anlamakta bazen güçlük çekiyorum, bazen çok gereksiz şeyler soruyorlar. Ben istanbulda çektiğim 10 videonun hiç birini önceden izlemedim, televidyon yayınladığında izliyor ve eksiklerimi görüyorum. Eleştiriler bölümler çoğaldıkça daha da artıyor, ister istemez sinirleniyorsunuz. Bazı eleştiriler makul görülebilirken, bazıları benim konuklarımın ticari itibarlarını zedeleyecek boyutlara varıyor ve bu beni daha da üzüyor. Bütün çekimleri Çin’e gelmeden bir hafta önce yaptığımdan da bahsetmiyorum. Bir taraftan Çin’e gelmeye çalışırken diğer yandan çekimlerle koşturmaca içinde geçti son haftam. Neyse yarın program çekmeye gidiyoruz, gelecek hafta içide çok yoğun olacak. Önümüze bakacağız artık yapıcı eleştirileri alıp, direncimizi kıracak eleştirilere kulak tıkıyarak devam edeceğiz Çin Günlüğü TV‘ye. Son olarak yorumları ile ve gönderdikleri maillerle destek olan herkese çok teşekkür ederim.

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapınız.