Shanghai’da 2. lig de mücadele eden şu çılgın Türkler’den daha önce şurada bahsetmiştik. O zamanlar hedeflerimiz, formalarımız olsun, antreman sahamızı ayarlıyalım, başvuru ücretleri, otobüs parası ile sınırlıydı ve sponsor arıyorduk.

29 ekim Cumhuriyet bayramında Shanghai başkonsumuz Murat ÜLKÜ ile görüştükten sonra ondan aldığımız destek ve güç ile biraz gaza geldik. İşte Shanghai Daily de gördüğünüz fotoyu da o gece başkonsolosumuz Murat ÜLKÜ ile çekilmiştik.

Geçen hafta Shanghai Başkonsolosumuz takım olarak bizi ağarladı, kendisi o gece beraber konuştuk ama şimdi aklı selim kafa ile tekrardan konuşalım dedi. Kendisi bir kez daha çok önemli birşey yaptığımızı Shanghai daki ve çevresindeki tüm Türkleri birleştirecek bir organizasyon olduğunu söyledi. Takım olarak hedefi yükselttiğimizi yeni gelişmeleri yeni yapılan web sitemizden duyuracağımızı belirteyim.

Çok yakında mutlu haberlerle geliyoruz. Gazetede çıkan fotoğrafın büyük boyutu. Tüm takım arkadaşlarımız fotoğraf karesinde maalesef değiller. Ben fotoğrafta sağ en alt köşedeyim..

2 Yorum var
  1. Recep Hilmi Tufan | 17 Kas 2008 | 23:09:35

    Türkler her yerde… :)

  2. Internetagentur Münc | 18 Kas 2008 | 11:08:08

    Evet biz heredeyiz. Başarimizin devamini beklerim! Sağolun!

Yorum yapınız.