Bu gün Media Force Fuarcılıktan bir mail aldım, mailin başlığında Çinliler Türkiye’de temsilci ve müşteri arıyor. Çindeki hırdavat sektörü ile ilgilenen ziyaretçilerimize fuara katılmalarını öneriyoruz.

Media Force Türkiye’de ilk kez, BESİAD (Bağlantı Elemanları Sanayici ve İşadamları Derneği) işbirliği, Nalburiye Dergisi ve Expochannel TV sponsorluğu ile 12-15 Haziran 2008 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Teknik Hırdavat, Bağlantı Elemanları ve Teknolojileri Fuarı gerçekleştiriyorlar. Fuarda Çinlilerin olduğunu onlarla ortaklık yapmak yada iş yapmak için fuara katılıp onlarla irtibata geçmeniz gerekiyor. İlgilenen iş adamlarına duyrulur, Çinli firmalar fuarda.

Online davetiye için buraya tıklayın. 

Fuarda satınalmacılarla ürün/hizmet pazarlayan kuruluşları bir ayara getirecek toplantı odaları bulunacaktır. İşbirliği platformu niteliğinde olacak bu mekanlarda taraflar yeni anlaşmalar için el sıkışacaklar. Ayrıca STK’lar ve akademisyenler tarafından seminerler verilecek. Bu seminerlerin içerikleri; iş güvenliği, işçi ve işveren hakları, ısıl işlem, malzeme, sanayide AB kriterleri, motivasyon, sanayide ihracat gibi ana başlıklardan oluşuyor.

Türkiye’yi hırdavat / inşaat / sanayi sektörünün merkezi yapmaya aday olan ve sektördeki en yeni teknolojilerin sunulacağı fuar,  yerli – yabancı yatırımcılar için eşsiz bir pazar geliştirme platformu olacak.  Yurtiçi ve yurtdışından pek çok öncü firmanın katılımcı olacağı fuarın ziyaretçi profilini; belediyeler, ticaret ve sanayi odaları, inşaat firmaları ve müteahhit şirketler, yabancı yatırımcılar, yapımarketleri, sanayiciler ve endüstriyel iş kollarından yetkililer, toptancı-perakendecier, mimarlar-mühendisler, ustalar, satın almacılar, küçük ve orta ölçekli atölyeler, kamu kurum kuruluşları oluşturuyor.

15.000 metrekarelik dev alanda düzenlencek fuarda sergilenecek sayısız ürün gruplarından bazıları  şöyle: Elektrikli portatif el aletleri, havalı el aletleri, kaynak elektrotları ve makineleri, kesici takımları, kırıcılar, zımparalar, aşındırıcılar, biley taşları, testere uçları, seramik kesme makinaları, gaz armatürleri, iş güvenliği malzemeleri, sıkma, dövme, vidalama, ağaç testereleri, metal işleri, alet çantaları, ölçü ve kontrol aletleri, atölye gereçleri, hidrolik kaldırma ve krikolar, çivi, tel, somun, pul, perçin, vida, saplamalar, vidalar, dübeller, mengene, kelepçeler, bağlantı elemanları, mobilya ve sanayi tekerleri.

1 Yorum var
  1. mehmet lermi | 10 Eyl 2008 | 13:51:58

    selam,

    Tıbbı malezeme ve yayla turizmi alanında faliyet gösteren şirket sahibi ve yöneticisiyim. Çin ile ticaret yapmak istiyorum

Yorum yapınız.