Host şirketinin (Hostcini.com) tüm engellemelerine rağmen bu yazıyı yazabiliyorum. Hiç bir Türk host firmasınıda tavsiye etmiyorum. Sakin olmamıza rağmen bazen küfür edecek seviyeye gelebiliyoruz. Bu haberi yazmak için 1,5 saattir siteme girmeye çalışıyorum ve daha önce ne kadar kapalı kaldı bilmiyorum :( Gelelim konumuza Çin yeni ticaret şehrini Yangtzi Delta bölgesinde kurmak için girişimlere başladı.

Çin geçen ay 36 kilometre uzunluğunda Shanghai ve Ningbo yu bir birine bağlayan köprüyü kullanıma açmıştı. Şimdi Çin Ningbo nun güneyinde Yangtzi delta bölgesinde en büyük ticaret ve eğlence bölgesini kurmaya hazırlanıyor. Yeni ticaret şehrinin 27 kilometrekare genişliğinde olması düşünülüyormuş. Yerli ve yabancı şirketler bölgede araştırmalara başlamışlar bile. Şuan bölgede toplamda 800 milyon yuana mal olacak 4 proje inşasına başlanmış. 

Çin’e yatırım yapmak isteyen iş adamlarına alternatf bir mekan olarak şimdi gözümüze çarpıyor. Çin’e yatırım yapmak isteyenler detaylı rapor isteyenler selim{at}cingunlugu{nokta}com mail atabilirler.

2 Yorum var
  1. ÖMER DAĞLI | 12 Haz 2008 | 08:26:49

    host neden engelliyor anlamadım açıklıyacak birileri varmı aceba?

  2. yavuzselimsen | 12 Haz 2008 | 08:59:54

    Host firması ile sorunları hemen hemen tüm blog sahipleri yaşıyor.. Dün siteme 6 saat ulaşılamadı..

Yorum yapınız.