cocuk-bezi

Çin de çocuk bezi üretilmiyor mu ?, Çin de çocuk bezi yok mu ? gibi sorular aklınıza gelebilir. Ama ben size Çin’e çocuk bezi ihraç edin demiyorum sadece satın diyorum. Çocuk bezini burada da üretebilirsiniz. Bu yazımızda Çocuk bezi hakkındaki ufak tespitleri paylaşacağız.

Hepimizin bildiği bir fıkrayı hatırlatarak konuya başlayalım, iki pazarlamacıyı afrikaya ayakkabı satmaya yollamışlar. Biri burada kimse ayakkabı giymiyor burada ayakkabı satılmaz demiş, diğeri de pazarı görmüş burada işler tıkırında kimsenin ayakkabısı yok bunların hepsine ayakkabı satarız demiş.

İşte Çin’de de çocukların bezi yok, yukarıdaki fotoğraftaki gibi dolaşıyorlar. Hangi pazarlamacı olacağınızı siz seçin, şuan büyük şehirlerdeki çocukların altında bez olsa da iç kesimlerdeki çocuklar aynı bu şekilde geziyorlar. Alın size büyük pazar alın size fikir. Bunu iş planı halinde pazar araştırması halinde isterseniz o zaman da bizimle iletişim bölümünden ulaşın efendim.

3 Yorum var
 1. cocuklacocuk | 17 Nis 2009 | 18:21:48

  bezsiz ne apıyorlar diyecektim, fotoğraflamışsınız zaten. Çok ilginç valla, kışın ne yapıyorlar donmuyor mu minik bebekler bu şekilde

 2. Erdinç | 17 Nis 2009 | 23:00:35

  Çin’de en fazla bir çocuk sınırı sanırız, beklentileri altında kalıyor. Ama buna rağmen yatırıma değer olsa gerek!

 3. yavuzselimsen | 18 Nis 2009 | 13:17:06

  @cocuklacocuk, yaa bezli çocuklarda var ama bezsizlerde bu şekilde birde bunların fermuarlıları var, fermuarı kapatıyorsunuz tuvaleti gelince fermuarı açıyorlar :)

  @Erdinç tek çocuk da olsa, bu kadar büyük bir nufüsun çocukları da çok oluyor.

Yorum yapınız.