Neredeyse hemen hemen her gün yazan, Türkiye de Çin hakkında en çok tıklanan ve en zengin içeriğe sahip sitesi artık reklam alıyor.

Blog yazmak uzaktan her ne kadar kolay gözüksede ciddi bir emek ve mesai isteyen bir iş, aynı zamanda nankör bir meslek diyelim. Türkiye’de daha meslek olmasa da Amerika’da blogculuk bir meslek haline gelmiş durumda. Biz teknolojiyi geriden takip ettiğimiz için bizde de geleceğin mesleklerine yenisi eklenecek diye biliriz.

Bir çok blog yazarı yazı yazmasına rağmen karşılığında hiçbir gelir elde edemez. Girdiğiniz bloglarda google reklamları görseniz de bunlar ne para kırıyor bee dersiniz ama işin aslı öyle değildir. Blogcuların da kaliteli hizmet sunması gerekir, okuduğu haberleri kopyala yapıştır sureti ile halka duyumak bilgi ve görüntü kirliliğinden farksız değildir.

Artık okurlarımıza daha kaliteli hizmet sunmamız için blogumuza mayıs ayından itibaren reklam almaya başlıyoruz. Reklam hakkında bilgi için buraya, bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın. Okurlarımız bundan sonra, Çinde yaşanan olayların yanı sıra orada yaşayanların bilgi ve tecrübelerini de bu blogdan okuyabilecekler.

Yukarıda gördüğünüz resimde yazan Uyuyan Dev Uyandı yazısı, reklam almaya başladık artık uyandık imajını veriyorsa da işin aslı öyle değildir. İlk sponsorumuz olacak olan firmanın tanıtım kataloğunun fotoğrafını çekip oraya koymuş bulunmaktayım :)

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapınız.