Biraz uzun bir aradan sonra tekrar beraberiz, bu uzun arada neler yaptık diye soracak olursanız, geziyor ve ders çalışıyordum. Aslında yazmaya fırsatım olsa da yazamıyordum blogda yaşadığımız bir sorun yüzünden.

Neyse bugün 104. Kanton fuarını ve fuardaki yenilikleri yazıyor olacağız. Fuara gidecekmiyim sorusuna inşallah diyoruz. Kesin bir şey söylememekle beraber para bulduğumuz takdirde fuardaki yerimizi alıyor olacağız.

104. kanton fuarı, diğer kanton fuarlarının aksine bu sefer ve bundan sonra üç devreden oluşacak.

1. Devre, Elektrik, Elektronik, Makine, Hırdavat, İnşaat ve Hammadde üst başlıkları altında;

Makine, bisiklet, motosiklet, oto yedek parça, kimyasallar, hırdavat, inşaat malzemeleri, el aletleri, inşaat makineleri, elektrik, elektronik, bilgisayar, klima, ısıtma, aydınlatma, bina dekorasyon ekipmanları, vitrifiye, mutfak banyo ekipmanları ve uluslar arası sergileyicilerden oluşmaktadır.

2. Devre, Züccaciye, Mobilya, Bahçe, Dekorasyon ve Aksesuar üst başlıkları altında;

Züccaciye, seramik ürünler, dekorasyon ürünleri, cam ürünler, mobilya, rattan, bambu, metal mobilyalar, bahçe ürünleri, bahçe mobilyaları, taş ürünler, hediyelik eşya, kişisel bakım ürünleri, saat, gözlük, oyuncak, promosyon, süs ürünleri ve yapay çiçeklerden oluşmaktadır.

3. Devre, Tekstil, Giyim, Spor, Sağlık, Deri Ürünler ve Kırtasiye üst başlıkları altında;

Tekstil, bay-bayan giyim, iç çamaşırı, spor, kasual giyim, deri ürünler, moda aksesuarları, ev tekstili, tekstil hammaddeleri, iplik, halı, masa örtüleri, gıda, doğal ürünler, ilaç ve sağlık ürünleri, seyahat ürünleri, kırtasiye, ayakkabı, şapka, çanta ve bavullardan oluşmaktadır.

104. kanton fuarı hakkında detaylı bilgiyi Ligarba Travel den öğrenebilirsiniz..

2 Yorum var
  1. Uğur Samsa | 23 Eyl 2008 | 12:25:49

    Yavuz teşekkürler bilgi için. Senden vize ile ilgili de yazı(lar) bekliyoruz :) Durumu Çin açısından değerlendirebilir misin?

    Bu arada Firefox ile sitene girdiğimde saldırgan site olarak tanımladı. Haberin olsun.

  2. Ugur Samsa | 22 Eki 2008 | 07:54:01

    Kanton fuarinin 1. devresine katildim. Gercekten cok buyuk bir fuar ve fuar alani. Adamlar hala da yeni bolumler yapiyorlar. Katilim bana gore yuksekti fakat daha onceden fuara katilan abilerimiz bu yil biraz dusuk oldugunu soylediler. Ee malum kriz dunyayi vurdu. Ticaretle ugrasanlar savunmaya gecti vs vs.

Yorum yapınız.